Alle organisaties met werknemers die kenmerkstempel Publieke lijst / Afkoppelingsaannemer hebben

Postcode 

rangOrganisatieAdresPostgemeentetel
VDAB (Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding) OHKeizerslaan 111000 BRUSSEL
De Watergroep cvbaVooruitgangstraat 1891030 SCHAARBEEK
Reno Technics BVVan Cauwelaertstraat 1181740 TERNAT
Hoolants Beton Martelarenstraat 981800 VILVOORDE [+ 32-2-252 22 78]
Antwerpse ruimdienst Waalsekaai 40/12000 ANTWERPEN
Guy Devlieger Zwaantjeslei 172170 MERKSEM (ANTWERPEN)
Jan Laeremans BVIndustriepark 662235 HULSHOUT [+ 32-15-22 52 43]
Mangelschots Wegenbouw nvBruggestraat 16A2240 ZANDHOVEN
H. Van Meerbergen BVLiersebaan 1662240 ZANDHOVEN [+ 32-3-484 49 68]
Canalco nv't Vlot 12280 GROBBENDONK
Kerstens bouwonderneming BVPrinsenpad 852310 RIJKEVORSEL
DFM Milieuverzorging nv Gilseinde 1052380 RAVELS
Bram Van Dyck Kuilstraat 472480 DESSEL
VBK aannemingen Molenstraat 772490 BALEN
Daniel Kerkhofs bouwonderneming Salvatorbaan 122560 KESSEL (NIJLEN)
Waxsum BVKrekelstraat 322660 HOBOKEN (ANTWERPEN)
Marlein Hugo Lange Zandstraat 10A2800 WALEM (MECHELEN)
Nagels Alain Schoolstraat 82830 WILLEBROEK
Houwelyckx Wegenbouw nvWilsonstraat 842860 SINT-KATELIJNE-WAVER
G Theuns & Zn nvStatiestraat 99 Bus B2920 KALMTHOUT [+ 32-3-666 37 69]
Mattheessens BVTheo Verellenlaan 492990 WUUSTWEZEL
R+ Herseltsesteenweg 243200 AARSCHOT
Vlenie Leuvensesteenweg 5523200 GELRODE (AARSCHOT)
Levagro Rothstraat 673290 DIEST [+ 32-478-75 05 15]
AB-I Oude heidestraat 44A3511 KURINGEN (HASSELT)
Limasco Wegenbouw nv Jeugdlaan 2393550 HEUSDEN-ZOLDER
Van de Kreeke Speciale Technieken BVNijverheidspark 223580 BERINGEN [+ 32-13-46 13 47]
Motten Chiel Steenweg 643590 DIEPENBEEK [+ 32-471-82 57 35]
Martens Wegenbouw nvMercuriuslaan 43600 GENK
Habitude Koninginnelaan 1053630 MAASMECHELEN
Jacky Knoops Kässinger nvNijverheidslaan 15213660 OPGLABBEEK (OUDSBERGEN)
Kebro nvNeerhovenstraat 31/23670 MEEUWEN-GRUITRODE (OUDSBERGEN) [+ 32-89-81 02 60]
Tony Beelen BVRode Kruislaan 333740 BILZEN [+ 32-89-41 41 08]
Bouwwerken Vos Albert BVMontenakenweg 6A3770 RIEMST
Ecobeton water technologies nvHasseltsesteenweg 1193800 SINT-TRUIDEN [+ 32-11-68 00 92]
Rioolexpert BVNieuwstraat 1033971 HEPPEN (LEOPOLDSBURG) [+ 32-486-90 65 37]
Bernard Delodder BVGelei 38020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)
S.Schrauwen & Zn BVSt-Elooisstraat 808020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)
Bauwens Woningbouw BVStroelputstraat 848210 VELDEGEM (ZEDELGEM) [+ 32-50-28 92 97]
AGSO Knokke-Heist 't Walletje 104 Bus 1018300 KNOKKE-HEIST [+ 32-50-44 25 00]
Bouwonderneming Bouillon BVMagere schorre 618300 KNOKKE-HEIST
Sidegro BVMagere Schorre 618300 KNOKKE-HEIST
Reubens Fr. Bouw en Renovatie Kapellaan 428301 HEIST-AAN-ZEE (KNOKKE-HEIST)
Brouckaert Bart Stuivenberge 68340 MOERKERKE (DAMME)
Watelle BVGentse Steenweg 82 Bus a8340 SIJSELE (DAMME) [+ 32-478-22 16 18]
Pyra BVOudenburgesteenweg 198400 OOSTENDE
Tyvaert K. BVG. Zielenstraat 18434 WESTENDE (MIDDELKERKE) [+ 32-58-23 52 39]
Ruimdienst Van Der Straeten nvOude Brugseweg 2468460 ROKSEM (OUDENBURG)
Tuinonderneming Monbaliu BVZeeweg 1068460 ROKSEM (OUDENBURG) [+ 32-478-60 72 17]
Provoost-Ostyn BVPolderlaan 108470 GISTEL [+ 32-474-61 04 62]
Mylle Patrick ' Gravendiesschelaan 208480 ICHTEGEM
Greenplanning BVLegeweg 9 Bus A8490 JABBEKE
Piechocki Kurt Creatief Tuinieren Visserskaai 78500 KORTRIJK [+ 32-478-40 38 81]
Aircoven Schreiboomstraat 18510 BELLEGEM (KORTRIJK)
Demeyere Jo Lampestraat 1178510 BELLEGEM (KORTRIJK)
De Groene Golf Burg. Margotstraat 25 Bus a8510 MARKE (KORTRIJK) [+ 32-475-51 36 26]
Nu Flow P. Verhaeghestraat 178520 KUURNE
Markoen Pouckeweg 358520 KUURNE [+ 32-498-50 04 96]
Caramida Construct Hoogstraat 18 Bus a8531 BAVIKHOVE (HARELBEKE)
M. Deweer & Zn BV bvbaSchragenstraat 418540 DEERLIJK
Deleersnyder bouwonderneming BVVichtestraat 588540 DEERLIJK
Price & Quality Fun & Construction Gauwelstraat 828551 HEESTERT (ZWEVEGEM)
Vulsteke Stefaan Tuinen Wijnendalestraat 208610 KORTEMARK [+ 32-478-48 82 84]
Grondwerken B.P.V. BVWijnendalestraat 48610 KORTEMARK [+ 32-494-21 56 82]
Vergauwe K&P Molenstraat 318620 NIEUWPOORT [+ 32-58-23 76 74]
Devrome BVTer Weide 88670 KOKSIJDE
Luyssen BVWeegschede 528691 STAVELE (ALVERINGEM)
Geert Persyn BVVijfpachtgoenstraat 148700 TIELT
Van Quaethem David Landweg 18700 TIELT
Van Damme & zoon nvVaart Noord 38730 BEERNEM
Tuinen Deroo Zomerstraat Oost 148730 OEDELEM (BEERNEM)
Demeyer Nobert BVKnesselarestraat 758730 OEDELEM (BEERNEM)
De duytsche, Dirk ezEiland 168730 SINT-JORIS (BEERNEM) (BEERNEM)
Van Wolvelaer Andre Verrekijker 308750 WINGENE
Multi-renova BVDuikerstraat 78770 INGELMUNSTER
Willy Roelstraete Hovenierstraat 258770 INGELMUNSTER
Allaert M & Zn BVNijverheidstraat 478780 OOSTROZEBEKE [+ 32-56-66 59 07]
Wouters Gerald BVNijverheidsstraat 478780 OOSTROZEBEKE
Tuinen Jacques Desauw nvKortrijkseweg 2998791 BEVEREN (LEIE) (WAREGEM) [+ 32-56-70 37 54]
Missiaen Chris BVSpoorweglaan 668793 SINT-ELOOIS-VIJVE (WAREGEM)
Deceuninck - Vanlerberghe BVToveressestraat 9 Bus a8800 OEKENE (ROESELARE)
Vanallemeersch BVLeenbosstraat 108830 GITS (HOOGLEDE) [+ 32-51-20 42 10]
Coghe - Werbrouck Kleine Noordstraat 118830 HOOGLEDE
Huyghe Tuinarchitect BVWestrozebekestraat 188840 OOSTNIEUWKERKE (STADEN) [+ 32-497-38 19 22]
Vancoillie-Tanghe BVOmegang West 18840 WESTROZEBEKE (STADEN)
Vialex Sneppestraat 218860 LENDELEDE
olivier Construct Ledenwijk Deraetlaan 248870 IZEGEM
Verfaille Leroy nvWerviksestraat 948902 ZILLEBEKE (IEPER)
Verdonck Timo Poperingestraat 27A8954 WESTOUTER (HEUVELLAND)
Nick Frassens Krombeekseweg 438970 POPERINGE
Verbeke grond- en afbraakwerken nvKrombeekseweg 438970 POPERINGE [+ 32-57-33 48 01]
Your Home BVKrombeekseweg 438970 POPERINGE
P.C.Y. BVDoornkouterstraat 128980 PASSENDALE (ZONNEBEKE) [+ 32-51-61 34 61]
A R S - Yadebo Mendenkdorp 949042 DESTELDONK (GENT)
Beernaerts Werken BVGrote Baan 689100 SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS))
Grabeva nvOlmenstraat 69100 SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS))
Studiebureau Jouret BVKlein Hulststraat 649100 SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS)) [+ 32-3-777 96 30]
D'Eer Alg. Onder. nvBaenslandstraat 169100 SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS))
Rooms G. Alg. Bouwonderneming BVZwaanaardestraat 499112 SINAAI-WAAS (SINT-NIKLAAS (SINT-NIKLAAS))
Bouwonderneming Peter Lyssens Kerkwegels 219150 KRUIBEKE
Van Der Kinderen nvKruibekebestraat 1309150 KRUIBEKE
Wawebo nvKluizenhof 209170 SINT-GILLIS-WAAS
Grondwerkn Plaquet Bormte 115 A9190 STEKENE
Wegrio bvba Ekelbeke 2579220 HAMME (O.-VL.) (HAMME (DENDERMONDE)) [+ 32-52-47 71 62]
Elta BVHonderdweg 229230 WETTEREN [+ 32-9-368 24 26]
Van Couwenberghe & Co Manta 29250 WAASMUNSTER
Poppe Wim BVSint-Annastraat 329250 WAASMUNSTER
Van Der Hasselt - Ost Hanenstraat 1709255 BUGGENHOUT
De Ryck John BVBrusselsesteenweg 2079300 AALST
DCS-Constructing BVKlakvijverstraat 549506 IDEGEM (GERAARDSBERGEN)
Cobbaert Christoph Hekkaeterstraat 279570 LIERDE
Vanhulle ABD BVKarnemelkbeekstraat 109600 RONSE
Wannijn nvBuyssestraat 369690 KLUISBERGEN
Kurt De Scheerder Rothstraat 29700 OUDENAARDE
Bauwens Woningbouw Durmenstraat 179850 MERENDREE (DEINZE)
Grond & afbraakwerken Van Brabandt Tuttegemstraat 819870 MACHELEN (O.-VL.) (ZULTE)
Infragri 139880 AALTER
Demeyer Steven Bilksken 10B9920 LOVENDEGEM (LIEVEGEM)